Zakład tapicerski

O firmie

Od 1990 prowadzę Zakład Tapicerski o szerokim zakresie usług w produkcji i remontach mebli tapicerowanych.

o nas

Doświadczenie

Podłożem powstania naszej firmy było uzyskanie w 1950 roku przed Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu, kwalifikacji czeladniczych przez mojego ojca.  Od 1990 prowadzę Zakład Tapicerski o szerokim zakresie usług w produkcji i remontach mebli tapicerowanych. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności są gwarancją usług najwyższej jakości, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Nasza firma stale się rozwija, a my podążamy za potrzebami naszych klientów i oferujemy im nowoczesne i designerskie rozwiązania. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to najwyższej jakości materiały, które wykorzystujemy do tworzenia mebli tapicerowanych i materacy. Stosujemy skóry eko i naturalne oraz tkaniny materiałowe – zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami każdego klienta. Wykonujemy meble na wymiar, co umożliwia ich całkowitą personalizację.

W 2003 roku uzyskaliśmy certyfikat cechowy, który gwarantuje solidność wykonania wyrobów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować produkty wysokiej jakości, które są wykonane z materiałów wysokiej klasy – trwałych i wytrzymałych. Jest to gwarancja, że nasze meble będą cieszyć Państwa oko przez wiele, wiele lat. Nasza firma udoskonala park maszynowy o nowoczesne technologie i urządzenia, a to wszystko z myślą o usprawnieniu procesów produkcji mebli, a także ich najwyższą jakość wykonania. Naszym celem jest zadowolenie klienta i jego satysfakcja, dlatego oferujemy także odbiór mebli oraz dostawę wykonanych projektów bezpośrednio do domu. Wszystkie meble tapicerowane to produkty wysokiej jakości, a my oferujemy naszym klientom atrakcyjne i rozsądne ceny.

Our Passion

Naprawa i renowacja mebli – Piła

Gwarantujemy, że współpraca z nami odbywa się w przyjemnej atmosferze, a jej efektem są piękne, solidnie wykonane i spersonalizowane meble, które z pewnością Państwa zachwycą!

Tapicerowanie

Naprawa

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Call Now Button